Alergie, odczulanie

alergieUporczywy kaszel, przekrwione oczy, męczący katar – to objawy, które znają wszyscy alergicy. Wiosna dla większości z nich kojarzy się z pasmem udręki; kichanie, smarkanie, brak chęci do życia, apatia i uzależnienie od lekarstw. Okazuje się jednak, że nawet najcięższe przypadki alergiczne można wyleczyć. Trzeba tylko wiedzieć jak. Terapia biorezonansowa jest znakomita metodą leczenia alergii. Jest całkowicie bezbolesna, bezpieczna i pozbawiona wszelkich skutków ubocznych.

Najpierw diagnoza, czyli stwierdzenie na co uczulony jest pacjent. Zamiast tradycyjnych testów pyłkowych przeprowadza się bezbolesne testy aparatem najnowszej generacji Vega Expert. Jednorazowo możemy przetestować ponad 360 alergenów.

Już po kilkunastu minutach wszystko wiadomo. Następuje leczenie i odczulanie. Tu pomocny jest siostrzany aparat Vega Select. Dzięki niemu dochodzi do uporządkowania energetycznego całego organizmu. Metoda oparta jest na wykorzystaniu własnych drgań elektromagnetycznych pacjenta, odpowiednio przetworzonych i wzmocnionych przy pomocy najnowocześniejszego układu elektronicznego. Pozwala ona również na sprawdzenie wszystkich narządów i wykrycie bardzo wczesnych objawów choroby i leczenie.

Przez cały okres trwania leczenia nasi pacjenci są pod stałą opieką naszych lekarzy specjalistów medycyny klasycznej, jednak o znacznie szerszych umiejętnościach i wiedzy jaki posiada lekarz medycyny akedemickiej.
Wysoko wykwalifikowana kadra lekarska oraz rewelacyjnie niskie ceny dają nam dużą przewagę konkurencyjną.